Новости

Take-2 про серію GTA на Nintendo

GTA: Chinatown Wars 20.02.2019 в 09:06 1397 просмотров 0 комментариев
Багатьом геймерам не вистачало дійсно вартого представника серії GTA на платформах Nintendo. Але з виходом GTA Chinatown Wars все змінилося в кращу сторону. Задоволених залишилися багато, причому не тільки рядові гравці, але й самі Take-2. І хоча число продажів GTA CW жодного разу не було грандіозним, Take-Two не показують уваги, що вони в чомусь розчаровані.
Ось їх слова:

Nintendo завжди були для нас прекрасними партнерами. Ми знаходимо різні шляхи і пропонуємо свої ігри на різних платформах, при цьому завжди націлені на співпрацю з Nintendo. Ми лише вибрали неправильний тайтл для правильної платформи.

Ми дуже задоволені продажами GTA Chinatown Wars і ця гра, мабуть, ще довго буде користуватися популярністю на ринку. Як тільки ми будемо готові зробити новий тайтл для DS, ми обов'язково повідомимо вам про це. Але в даний час ми повинні докладати всіх зусиль для роботи над GTA 4 The Ballad Of Gay Tony, Red Dead Redemption і Agent.

В загалі, заява неоднозначна. Судячи по тому, що GTA Chinatown Wars виходить і на PSP, очікування видавця в плані NDS не особливо виправдалися. З іншого боку, слова «ми вибрали неправильний тайтл для правильної платформи» можуть означати лише те, що Manhunt 2 - це погана гра для Wii.

Джерело: www.gta-real.com

Оцените статью 1 из 5 4 1397
рейтинг голосов просмотровПонравилась статья?

Поделись с друзьями!
Чтобы оставлять комментарии, необходимо войти или зарегистрироваться