Новости

В чому причина провалу Chinatown Wars?

GTA: Chinatown Wars 19.09.2020 в 15:31 1411 просмотров 3 комментария
На даний момент в США продано близько 90 тисяч копій GTA Chinatown Wars. У той час, як фахівці прогнозували і сподівалися на цифри від 200 до 450 тисяч проданих примірників. Так у чому ж причина такого провалу і невиправданих сподівань?


Швидше за все, GTA Chinatown Wars виявилася не в тому місці. Час було вибрано ідеально, на хвилі успіху GTA 4, а ось місце - Nintendo DS - ні. Гра, де основну дію закручено навколо торгівлі наркотиками, холоднокровних вбивств і сексу, вийшла на платформі, власниками якої в більшості є діти. Батьки, природно знаючи, що це за гра, заборонили куплять її своїм дітям, а та аудиторія, що вийшла з дитячого віку, дуже мале представництво на Nintendo DS.


GTA Chinatown Wars, можливо, ще покаже себе в майбутньому, так як практика показує довгий період окупності ігор на переносних платформах. Але помилка Take-Two вже цілком очевидна.


Але, як не дивно, в подібному провалу виграли ніхто інші, як Sony, а конкретно - PSP. Адже тепер, після такого невдалого старту GTA CW, навряд чи інші видавці, так і самі Take-Two, будуть робити для Nintendo DS дорослі ігри. Їм легше буде спрямувати свої зусилля на PSP, яка охоплює набагато більш широку у віковому плані аудиторію.


Джерело: www.gta-real.com
Оцените статью 1 из 5 5 1411
рейтинг голосов просмотровПонравилась статья?

Поделись с друзьями!
3 комментария
avatar
23.05.2010 в 13:46
0
Провал в том что выпуск был на DC которая не востреботельна bad bad bad
Чтобы оставлять комментарии, необходимо войти или зарегистрироваться