Новости

Rockstar роблять GTA Chinatown Wars на Flash?

Rockstar роблять GTA Chinatown Wars на Flash?

GTA: Chinatown Wars 21.09.2020 в 00:12 1959 просмотров 4 комментария

У мережі з'явилася інформація про те, що Rockstar Leeds роблять GTA Chinatown Wars на Flash. Тобто, виготовляється не вся гра цілком, а окремі міні-ігри, виконавши які, ви можете завантажити свої досягнення на Nintendo DS, в «основну гру».

Сенс полягає в заробітку (або «відмивання») грошей за допомогою цих самих міні-ігор, виконаних в Flash. Завантаження їх у GTA Chinatown Wars буде проходити через Social Club і Wi-Fi зв'язку.

Всі ігри будуть розташовані на сайті Rockstar Social Club, тобто проходження їх технологічно буде здійснюватися за допомогою браузера, нічого більше не потрібно.

При цьому Rockstar будуть тісно співпрацювати з GameSpy, які нададуть свої технології для такої агрегації двох різних і одночасно однакових проектів, як GTA Chinatown Wars на NDS і на Flash.

Почекаємо і подивимося, що з цього вийде. Схоже, що Rockstar збираються робити якісь глобальні експерименти на GTA CW. Спочатку додатковий контент від деяких продавців, тепер ось додаткові міні-ігри. Якщо це все виявиться потрібним заходом, то, напевно, буде перенесено і на «старшого брата», тобто GTA для консолей і PC.

Оцените статью 2 из 5 5 1959
рейтинг голосов просмотровПонравилась статья?

Поделись с друзьями!
4 комментария
avatar
14.04.2009 в 11:24
0
Ні,мені вона не сподобалася,ГТА 4 рулит smile
avatar
14.04.2009 в 15:18
0
Ну ти і порівняв GTA 4 із GTA Chinatown Wars haha Звісно ліпшою графікою ніж в GTA 4 не може похвалитися жодна GTA sniper
Чтобы оставлять комментарии, необходимо войти или зарегистрироваться