Новости

Мультиплеєр GTA 4 The Lost and Damned

GTA 4 Episodes from Liberty City 29.10.2020 в 20:01 2028 просмотров 1 комментарий


   Як повідомлялося раніше в GTA 4 The Lost and Damned буде мультиплеєр. Ось недавно був оновлений офіційний сайт ігри. На ньому з'явилися інформація про деякі типи нової зброї, які з'являться в епізоді. Ще на сайті розробника з'явилося чотири нові скріншоти. Крім цього IGN підготував для нас матеріал про мультиплеєр цього епізоду. В ігрі буде додано дуже багато нових режимів.

   Один із них називається "Witness Protection" ("Захист свідка"). Грати можна за одну із двох команд - банду The Lost або поліцейських N.O.O.S.E. Останні повинні доставити трьох свідків в департамент LCPD, у той час як байкерам необхідно вбити інформаторів.

   Ще один режим "Own the City" ("Своє місто") схожий на територіальну війну угруповань. Кожна банда намагається захопити найбільше тереторії.

Новий гоночний режим схожий на класичну гру Road Rash: Вам потрібно їхати по чекпоінтам, збиваючи суперників бейсбольною битою. А да, доведеться їхати на мотоциклі.

   "The Lone Wolf Biker" ("Байкер вовк-одинак") режим, у якому одна людина стає вовком-одиночкою, а всі інші намагаються його вбити. Час проведений у цьому режимі, мабуть може бути одним із самих затягнутих по тривалості.

   В ігровий режим "Chopper vs. Chopper" ("Вертоліт проти мотоцикла") можуть грати тільки дві людини. Один, відповідно, на галікоптері, інший на мотоциклі. Задача мотоцикліста - проїхати від пункту А до пункту Б по чекпоінтам, у той час, як вертоліт полює за ним.

   Останній режим "Club Business" ("Клубний бізнес"), у ньому кожному із членів банди The Lost дадуть випадкові завдання, які потрібно завершити за відведений час.
Оцените статью 2 из 5 8 2028
рейтинг голосов просмотровПонравилась статья?

Поделись с друзьями!
Чтобы оставлять комментарии, необходимо войти или зарегистрироваться